1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
Криворізького району
Дніпропетровської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10.12.2021 року №174/О Грушівка
Про призначення чергової дванадцятої сесії восьмого скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

п.1. Призначити дату проведення дванадцятої чергової сесії  восьмого скликання Грушівської сільської ради на 20 грудня 2021 року

(понеділок).

Місце проведення: малий зал будинку культури села Грушівка, вулиця Олександра Довженка будинок 37.    

Початок роботи о 10 год.00 хв.

 

      п.2. Перелік питань винесених на розгляд засідання сесії згідно з додатком № 1 до даного розпорядження.

 

     п.3.  Діловоду  сільської  ради  Тесляк  М.О. повідомити особисто депутатів  ради про місце та дату проведення сесії.  

 

    п. 4.  Розмістити відповідну інформацію на  офіційному  сайті  сільської ради.

 

 

 

Грушівський сільський голова                                      Сергій МАРИНЕНКО        

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до розпорядження № 174/О

від 10 грудня 2021 року

 

 

П Е Р Е Л І К

питань винесених на розгляд 12-ої  сесії  VIIІ скликання

Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

                                               20 грудня 2021 року.

 

 1. «Про бюджет сільської територіальної громади на 2022 рік».
 2. «Про затвердження сільських програм на 2022 рік».
 3. «Про затвердження структури та контингентів установ Грушівської сільської ради на 2022 рік».
 4. «Про затвердження вартості харчування в закладах освіти на 2022 рік».
 5. 5. «Про надання матеріальної допомоги жителям Грушівської громади».
 6. Про внесення змін та доповнень до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради, та затвердження його у новій редакції.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Омельченку Сергію Леонідовичу.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дін Раїсі.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Купченку Олександру Сергійовичу.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу.
 11. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку площею 42,0131 га.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Цінько Дарині Вікторівні.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радченку Юрію Вадимовичу.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радченку Ігорю Вадимовичу.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Векличу Сергію Ігоровичу.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кулик Тетяні Іванівні.
 3. 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Репілевській Лідії Іванівні.
 4. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Радченко Катерині Олександрівні та Данюку Олександру Михайловичу.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Токівський гранкар’єр» для видобування гранітів для виробництва щебню будівельного та каменю бутового на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність громадянину Гончарову Володимиру Анатолійовичу.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність громадянці Полуді Оксані Олександрівні.
 8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Олега Литвина, буд. 8 в с. Грушівка.
 10. Про перелік земельних ділянок, право власності чи оренди на які може бути продане на земельних торгах (аукціонах).
 11. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «Аграрна компанія «АВІАС-2000» для іншого сільськогосподарського призначення на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
 12. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Фірма Апельсин» для розміщення та обслуговування лабораторії для випробувань та полігону випробування вибухових матеріалів на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для розміщення та обслуговування об’єктів передачі електричної енергії (трансформаторної підстанції) на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства в розмірі середньої земельної частки-паю членам фермерського господарства «Марія».
 2. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мартиновій Ганні Миколаївні.
 3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дорофеєву Віталію Андрійовичу.
 4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Вовку Леоніду Анатолійовичу.
 5. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для передачі їх у власність громадянину Бєгаль Євгену Зіновійовичу на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області.
 6. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Стратуці Ярославу Сергійовичу та Стратуці Оксані Василівні.
 7. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 1220389300:01:405:0006.
 8. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.
 9. Про надання відпустки Грушівському сільському голові.

 

Секретар Грушівської сільської ради:                               Наталя ЛЮБАВІНА