1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
Криворізького району
Дніпропетровської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01.05.2023 року №67/О Грушівка
Про призначення чергової двадцять другої сесії восьмого скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

      п.1. Призначити   проведення  чергової двадцять другої сесії  восьмого скликання Грушівської сільської ради на 11 травня 2023 року

(четвер).

Місце проведення: малий зал будинку культури села Грушівка, вулиця Олександра Довженка, будинок 37.            

Початок роботи о 14 год.00 хв.

 

      п.2. Перелік питань винесених на розгляд засідання сесії згідно з додатком № 1 до даного розпорядження.

 

     п.3.  Діловоду  сільської  ради  Тесляк  М.О. повідомити особисто депутатів  ради про місце та дату проведення сесії.  

 

    п. 4.  Розмістити відповідну інформацію на  офіційному  сайті  сільської ради.

 

 

 

Грушівський сільський голова:                                Сергій МАРИНЕНКО       

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до розпорядження № 67/О

від 01травня 2023 року

 

 

П Е Р Е Л І К

питань винесених на розгляд  чергової 22-ої  сесії  VIIІ скликання

Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

                                             11 травня 2023 року.

 

 1. 1 Про внесення змін до рішення « Про бюджет Грушівської  сільської територіальної громади на 2023 рік ( код бюджету  0450700000).
 2. Про затвердження порядку здійснення  компенсаційних виплат за пільговий проїзд  окремих категорій громадян на залізничному  транспорті приміського сполучення за рахунок  сільського бюджету
 3. Про внесення змін до програми соціальної політики Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік
 4. Про відкриття кодів програмної класифікації видатків бюджету, та рахунків загального  фонду бюджету
 5. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.
 6. « Про затвердження програми проведення заходів з зем -леустрою  по Грушівській  територіальній громаді на 2023 рік».
 7. « Про затвердження програми розвитку екстреної медичної допомоги на території Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 8. « Про внесення змін до Програми « заходів з територіальної оборони Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 9. « Про затвердження Порядку використання субвенції з сільського бюджету на виконання заходів програми розвитку системи екстреної медичної допомоги на території Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 10. « Про затвердження Порядку використання  коштів субвенції з бюджету Грушівської сільської територіальної громади районному бюджету Криворізького району на виконання заходів місцевої програми « Заходів з територіальної оборони Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 11. « Про передачу субвенції з бюджету Грушівської сільської територіальної громади районному бюджету Криворізького району у 2023 році».
 12. « Про передачу субвенції з бюджету Грушівської сільської територіальної громади до обласного бюджету Дніпропетровської області у 2023 році для фінансування КП « Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф « Дніпропетровської обласної ради».
 13. Про надання матеріальної допомоги жителям Грушівської ТГ.
 14. Затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Становов Олег Юрійович за адресою: с. Грушівка вул. Олександра Довженка, 18.
 15. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Агроном і Я» кадастровий номер 1220384400:01:048:0050.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Агроном і Я» кадастровий номер 1220384400:01:048:0051.
 18. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИМСТВО «ГРАНУМ».
 19. Про прийняття майна у комунальну власність Грушівської сільської територіальної громади.
 20. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності закладів та установ Грушівської сільської територіальної громади на 2023 рік.
 21. Про затвердження назви проекту «Встановлення системи пожежної сигналізації та керування евакуюванням ЗДО «Джерельце» Грушівської сільської ради за адресою: Дніпропетровська область, селище Гранітне, вул.Центральна,15».

 

Секретар Грушівської сільської ради:                               Наталя ЛЮБАВІНА