1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
Криворізького району
Дніпропетровської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12.09.2022 року №94/О Грушівка
Про призначення чергової дев'ятнадцятої сесії восьмого скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

п.1. Призначити   проведення  чергової дев’ятнадцятої сесії  восьмого скликання Грушівської сільської ради на 21 вересня 2022 року

(вівторок).

Місце проведення: приміщення Грушівської сільської ради, вулиця Олександра Довженка будинок 16 (тимчасово).    

Початок роботи о 12 год.00 хв.

 

      п.2. Перелік питань винесених на розгляд засідання сесії згідно з додатком № 1 до даного розпорядження.

 

     п.3.  Діловоду  сільської  ради  Тесляк  М.О. повідомити особисто депутатів  ради про місце та дату проведення сесії.  

 

    п. 4.  Розмістити відповідну інформацію на  офіційному  сайті  сільської ради.

 

 

 

Грушівський сільський голова:                                   Сергій МАРИНЕНКО        

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до розпорядження № 94/О

від 12 вересня 2022 року

 

 

П Е Р Е Л І К

питань винесених на розгляд  чергової 19-ої  сесії  VIIІ скликання

Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

21 вересня 2022 року.

 

 

 1. « Про перерозподіл видатків загального фонду сільського бюджету на 2022 рік».
 2. « Про надання дозволу Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області на використання коштів субвенції без застосування процедур закупівель , та спрощених закупівель».
 3. « Про затвердження звіту про виконання бюджету Грушівської сільської територіальної громади за перше півріччя 2022 року».
 4. « Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період».
 5. « Про надання матеріальної допомоги жителям Грушівської сільської територіальної громади».сільської територіальної громади».
 6. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу) (ГРП) на території Дніпропетровської області, Криворізький район, Грушівська сільська рада, с. Червоний Тік, вул. Шкільна, 2.».
 7. «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту (право на розміщення об’єктів трубопровідного транспорту) АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на території с. Червоний Тік, Грушівська сільська рада, Криворізький район, Дніпропетровської області».
 8. «Про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами АТ «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ»».
 9. «Про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «К.І.К.».
 10. «Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «К.І.К.» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області».
 11. «Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді Голубніченко В.В. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, машинобудівної та іншої промисловості на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області».
 12. Про внесення змін до договору оренди від 25 лютого 2009 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні ТОВ «К.І.К.»..
 13. Про внесення змін до договору оренди від 07 лютого 2007 року земельної ділянки, що перебуває в оренді Голубніченко В.В.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ПЕЕМ«ЦЕК» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населеного пункту с. Грушівка, вул. Довженка Олександра, 35 А Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

 

 

Секретар Грушівської сільської ради:                               Наталя ЛЮБАВІНА