1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
Апостолівського району
Дніпропетровської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 02.07.2021 року №99/О Грушівка
Про призначення чергової дев'ятої сесії восьмого скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

      п.1. Призначити дату проведення дев’ятої  чергової сесії  восьмого скликання Грушівської сільської ради на 14 липня  2021 року

(середа).

Місце проведення: малий зал будинку культури села Грушівка, вулиця Олександра Довженка будинок 37.    

Початок роботи о 14 год.00 хв.

 

      п.2. Перелік питань винесених на розгляд засідання сесії згідно з додатком № 1 до даного розпорядження.

 

     п.3.  Діловоду  сільської  ради  Тесляк  М.О. повідомити особисто депутатів  ради про місце та дату проведення сесії.  

 

    п. 4.  Розмістити відповідну інформацію на  офіційному  сайті  сільської ради.

 

 

 

Грушівський сільський голова                                      Сергій МАРИНЕНКО        

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до розпорядження № 99/О

від 02 липня 2021 року

 

 

П Е Р Е Л І К

питань винесених на розгляд  9-ої  сесії  VIIІ скликання

Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

    14 липня 2021 року.

 1. Про перерозподіл видатків загального фонду сільського бюджету громади.
 2. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік збереження і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Грушівської сільської ради.
 3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Грушівської сільської ради.
 4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для видобування гранітів для виробництва щебню будівельного та каменю бутового на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області ТОВ «Токівський гранкар’єр».
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Скупейко Наталі Сергіївні.
 6. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Дощенку Володимиру Олексійовичу.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянці Тимощук Тетяні Политівні.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства громадянам Приходьку Ю. П.,  Приходьку А. Ю. та Приходьку Я. Ю.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Веклич Сергію Ігоровичу .
 10. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Назаренко Яні Федорівні.
 11. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Фірма Апельсин» для розміщення та обслуговування лабораторії для випробувань та полігону випробування вибухових матеріалів на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
 12. Про виділення в натурі (на місцевості)  земельної  ділянки у розмірі земельної частки (паю) та передачу її у власність громадянину  Кошелєву Анатолію Вікторовичу   на   території    Грушівської   сільської    ради, Дніпропетровської області.
 13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Ковальчуку Валерію Володимировичу.
 14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Ліщук Ользі Володимирівні.
 15. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства в розмірі середньої земельної частки-паю членам фермерського господарства «Васильок».
 16. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Горіну Сергію Валентиновичу.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Прокопюку Богдану Степановичу.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянину Семанишину Сергію Володимировичу.
 19. Про затвердження проєктів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства громадянам членам фермерського господарства «Віта».
 20. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку, місцевих податків і зборів на 2022 рік.
 21. Про тимчасове призупинення прийняття рішень сільської ради щодо надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ.
 22. Про затвердження проєктів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Тепляковій Ользі Миколаївні та Теплякову Ігору Анатолійовичу.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петухову Юрію Олександровичу.

 

Секретар Грушівської сільської ради:                               Наталя ЛЮБАВІНА