1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Розділ І. Загальні положення

Стаття 1. Порядок діяльності сільської  ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, іншими законами та підзаконними актами України і цим Регламентом.

Стаття 2. Регламент сільської ради визначає права і обов’язки депутатів сільської ради, порядок скликання і роботи сесій сільської ради, її органів, підготовки і розгляду ними питань, прийняття рішень ради та її органів, а також вирішення інших процедурних питань.

Стаття 3. Засідання сільської  ради та її постійних комісій є відкритими і гласними за винятками, передбаченими цим регламентом.

Стаття 4. Гласність в роботі ради забезпечується шляхом публікації  її рішень в газетах, трансляції засідань в запису по телебаченню та радіо. Офіційні повідомлення та рішення ради публікуються в областній газеті “Вісті придніпров’я”. Обсяг офіційних повідомлень, час та обсяг трансляції визначаються сільською радою.