1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Розділ III. Черга денна сесії

Стаття 15. Пропозиції до черги денної пленарного засідання сесії вносяться головою сільської ради, постійними комісіями, депутатами, депутатськими групами,  не пізніше, як за п’ятнадцять днів до відкриття чергової сесії.

Стаття 16. Пропозиції щодо кожного питання, яке пропонується включити до черги денної сесії, подаються з супровідною запискою і проектом рішення,  який повинний бути юридично обґрунтованим та завізованим відповідними відділами, управліннями чи посадовими особами.

Стаття 17. Пропозиції до черги денної, внесені пізніше зазначеного терміну або під час пленарного засідання, вносяться на розгляд сесії після   обговорення   та   підготовки висновку відповідною комісією про доцільність їх включення до черги денної сесії.

Стаття 18. Питання затвердженої черги денної сесії сільської  ради  можуть розглядатися в іншій послідовності, ніж передбачено, відкладатися, змінюватися чи виключатися з порядку денного за рішенням сільської  ради

Стаття 19. Рішення про розгляд питань затвердженого в цілому порядку денного в іншій послідовності чи про відкладення їх розгляду,  про зміну чи виключення   питань  із затвердженого в цілому порядку денного приймаються більшістю голосів депутатів, присутніх на сесії.

Стаття 20. Більшістю голосів депутатів присутніх на сесії сільської рада може приймати мотивовані рішення, про відкладення розгляду питання затвердженого порядку денного сесії на наступну сесію.