1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

У школах Апостолівського району замінять вікна та встановлять сучасні котли

29.09.2015

Новенькі вікна замість гнилих рам та сучасні котли замість застарілого обладнання. Більш енергоефективними та теплими стануть Михайлівська школа та Широчанський НВК вже до кінця року. У цьому директорів навчальних закладів запевнив очільник області Валентин Резніченко під час особистого прийому в Апостолівському районі.

«Вікна на перших поверхах ми підіймаємо, підкладаємо дерев’яні бруски. Далі заколочуємо щілини дошками та задуваємо їх монтажною піною», – розповідає хитромудрі способи продовження життя старих вікон директор Михайлівської школи Олег Дусматов.

Він скаржиться: навчальному закладу майже піввіку, а капітального ремонту жодного разу не було. «Зовнішня сторона вікон згнила. Вони починають опускатися донизу, і утворюються щілини. Ми не можемо зберегти температурний режим необхідний для наших учнів», – розповів він.

З цією проблемою директор звернувся на особистий прийом до голови облдержадміністрації Валентина Резніченка. Він попросив допомогти замінити вікна в помешканнях, де навчаються діти. 44 склопакети обійдуться в 282 тис. грн.

«Валентин Резніченко пообіцяв, що вікна у нас будуть стояти. Ми протягом 10 років оббивали пороги. Навіть не очікували, що зараз нам підуть назустріч, – сказав Олег Дусматов. – Школа опалюється сучасними газовими котлами італійського виробництва. Ми використовуємо найменше газу серед навчальних закладів району, але втрачаємо тепло через старі вікна».

Про таке обладнання лише мріють у Широчанському навчально-виховному комплексі. «У нас дуже старі котли – 1986 року випуску. Ми розуміємо тенденції впровадження енергозберігаючих технологій та хочемо, щоб школа йшла в ногу з часом», – зазначила директор НВК Світлана Капітонова.

Обладнання замінять вже цього року, запевнив очільник області. За кошти з обласного бюджету придбають 2 сучасні котли.

_1_14443046512720-F4A
Директор Михайлівської школи Олег Дусматов попросив допомогти встановити нові вікна в навчальному закладі.