1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

«До уваги учасників антитерористичної операції!

13.06.2018

Управління соціального захисту населення Апостолівської районної державної адміністрації звертається до учасників антитерористичної операції, про можливість за рахунок коштів державного бюджету пройти навчання по підготовці водіїв транспортних засобів категорії «В» в Апостолівському РСТК ОСОУ. Навчання розпочнеться в червні 2018 року.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 затверджений Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО (працюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.
Для отримання послуг з професійної адаптації учасник антитерористичної операції письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).
До заяви додаються:
– копія пільгового посвідчення;
– копія документу, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.
Під час подання копій документів особи надають оригінал для огляду.
За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Апостолівської райдержадміністрації за адресою: м. Апостолове, вул. Визволення, 36, 11 каб., або за телефоном 9-50-55.