1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області»

05.01.2022

Додаток 2

                                                         до розпорядження виконавчого комітету

                                           Грушівської сільської ради

                                           Дніпропетровської області

                                                                          від 04.01.2022 року  № 02/О

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду директора комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області»

 

 

Відповідно до Розпорядження Грушівського сільського голови від 04.01.2022 р. № 02/О «Про  проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області».

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, затвердженого рішенням   сесії  Грушівської сільської ради  від 20 грудня 2021  року  № 216.

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освітиКомунальний заклад «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області»

Скорочена назва: КЗ «Грушівський ліцей»

 

 

53850, Дніпропетровська обл., Криворізький р-н,

с. Грушівка,  вул. Садова, 22

 

Найменування посади Директор  комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області»

 

Умови  оплати працівідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» ( зі змінами 20.01.2017, №81), постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102. Посадовий оклад встановлюється відповідно до штатного розпису, а саме 15 тарифний розряд.

Тривалість робочого тижня – 40 годин.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів посаду керівника закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строки їх подання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1)     ЗАЯВА про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2)     автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3)     копію паспорта громадянина України або ID-картки, завірену власноруч;

4)     копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5)     документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6)     копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7)     довідка про відсутність судимості;

8)     довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9)     мотиваційний лист, складений у довільній формі

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості..
Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

 

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу освіти, культури, молоді та спорту Грушівської сільської ради (с. Грушівка, вул. Шкільна, 3, корпус 3, І поверх)    з 10.01.2022 р. по 08.02.2022 р.
Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

 

 

 

 

 

 

конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 16 лютого 2022 року у приміщенні комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» (с. Грушівка, вул. Шкільна, 3, корпус 2)

 

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

– перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування (30 завдань) згідно ПЕРЕЛІКУ ПИТАНЬ;

– перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання за ЗРАЗКОМ;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних КРИТЕРІЇВ.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу та приймає документи для участі у конкурсі:

 

Романець Ірина Миколаївна, інспектор відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської ради

т. 0966096024, e-mail: metodyst_grso@ukr.net