1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28.04.2021 с. Грушівка № 101
Про створення структурного підрозділу централізованої бухгалтерії відділу освіти Грушівської сільської ради

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про освіту», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнт з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), з метою забезпечення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності в сфері освіти сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Створити структурний підрозділ централізованої бухгалтерії відділу освіти Грушівської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про структурний підрозділ централізованої бухгалтерії відділу освіти Грушівської сільської ради (додається).
  3. Затвердити граничну чисельність працівників структурного підрозділу централізованої бухгалтерії відділу освіти Грушівської сільської ради в кількості 2 штатних одиниці.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова С. В. Мариненко

Додатки :

додаток