1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXVIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18.10.2019 с. Грушівка № 288/XXVIІI-VII
«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Грушівської сільської ради та його віддалене робоче місце»

Відповідно до законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», рішення сесії Грушівської сільської ради від 30.08.2019 № 265/XXVII-VII «Про затвердження Положення про відділ (центр) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Грушівської сільської ради з віддаленим робочим місцем та графіків їх роботи», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Грушівської сільської ради та його віддалене робоче місце у с.Токівське, згідно з Додатком 1 та Додатком 2 до цього рішення.
  2. Делегувати виконавчому комітету Грушівської сільської ради повноваження щодо розробки й затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Грушівською сільською радою, її виконавчим комітетом, іншими виконавчими органами та посадовими особами виконавчих органів, відповідно до затвердженого Переліку.
  3. В термін до 18.11.2019 виконавчому комітету Грушівської сільської ради внести зміни в інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг згідно із затвердженим Переліком.
  4. Вважати такими, що втратили чинність рішення сільської ради від 09.10.2017 №154/XV-VII-I «Про затвердження платних послуг, які надаються при вчиненні нотаріальних, реєстраційних та адміністративних послуг відділами та службами виконавчого комітету Грушівської сільської ради», від 07.06.2019 №251/XXV-VII «Про внесення доповнення до рішення сільської ради 154/XV-VII-I «Про затвердження платних послуг, які надаються при вчиненні нотаріальних, адміністративних та реєстраційних дій, відділами та службами виконавчого комітету Грушівської сільської ради».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника сільського голови О.А. Ганжу.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко

Додатки :

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг