1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 321
Про створення у складі виконкому Грушівської сільської ради відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи

Керуючись пунктом 5 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 10 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», з метою здійснення заходів щодо захисту населення та території сільської ради від надзвичайних ситуацій у мирний час, та в особливий період, на виконання закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», з метою забезпечення проведення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Грушівської сільської ради, на підставі подання голови виконкому, для впорядкування структури виконкому Грушівської сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити у складі виконкому Грушівської сільської ради відділ цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи.
  2. Затвердити Положення про відділ цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи виконкому Грушівської сільської ради (Додається).
  3. Затвердити граничну чисельність відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи 2 (дві) штатних одиниці.
  4. Виконавчому комітету Грушівської сільської ради затвердити штатний розклад відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи в межах затвердженого фонду оплати праці.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування фінансування, бюджету, та соціально- економічного розвитку.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО

Додатки :

положення