1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 333
Про затвердження «Положення про субланку Грушівської сільської територіальної громади ланки Криворізького району ТП ЄДС ЦЗ Дніпропетровської області

Керуючись статтею 10 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 24 грудня 2015 року № Р-26/0/530-23 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 грудня 2015 року № Р-467/0/56-15, з метою здійснення заходів щодо захисту населення Грушівської сільської ради і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити субланку Грушівської сільської територіальної громади ланки Криворізького району ТП ЄДС ЦЗ Дніпропетровської області.
  2. Затвердити Положення про Субланку Грушівської сільської територіальної громади ланки Криворізького району ТП ЄДС ЦЗ Дніпропетровської області, що додається.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Грушівської сільської ради «Про затвердження Положення про місцеву ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту виконавчого комітету Грушівської сільської ради» від 18 серпня 2016 року № 86/8-VII-2.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи виконкому Грушівської сільської ради, контроль на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально – економічного розвитку.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ