1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
17.12.2019 с. Грушівка № 355/XXХ-VII
« Про затвердження плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік»

Керуючись ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.ст. 26, 27 Закону України «Про місцеве самоврядуванняв Україні», з метою запровадження нових підходів до державного регулювання сфери підприємництва та враховуючи пропозиції постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансування, бюджету, та соціально – економічного розвитку, сільська рада

                                        ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план діяльності Грушівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік  згідно з додатком.
  2. Оприлюднити план діяльності  Грушівської  сільської  ради  з підготовки проектів  регуляторних  актів  на 2020 рік у визначений Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» термін та спосіб.
  3. Дозволити сільському голові, постійним комісіям  при необхідності вносити  зміни та доповнення до плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансування, бюджету та соціально – економічного розвитку.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко

Додатки :

Додаток