1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.02.2021 с. Грушівка № 72
Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Грушівської сільської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей

Відповідно до ст. ст. 11, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», статей 11 та 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, та з метою впорядкування структури виконавчого комітету Грушівської сільської ради для більш ефективної діяльності ради та її виконавчих органів, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни до штатного розпису виконавчого комітету Грушівської   сільської ради та створити Службу у справах дітей виконавчого комітету Грушівської   сільської ради зі статусом юридичної особи.
  2. З 01.03.2021 року скоротити одиницю Спеціаліста у справах дітей виконавчого комітету Грушівської сільської ради, створити одиницю начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Грушівської сільської ради.
  3. Затвердити Положення про Службу у справах дітей  виконавчого комітету Грушівської  сільської ради (додаток 1).
  4. Оголосити про проведення конкурсу на посаду начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Грушівської сільської ради.
  5. Попередити спеціаліста у справах дітей виконавчого комітету Грушівської  сільської ради Брус Катерину Валеріївну про скорочення штатної одиниці.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Грушівської сільської ради С.В. Мариненка
Сільський голова С. В. Мариненко

Додатки :

додаток