1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 12 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІІ СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

1.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дін Раїсі. Переглянути проєкт.

2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Омельченку Сергію Леонідовичу. Переглянути проєкт. 

3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радченку Юрію Вадимовичу. Переглянути проєкт.

4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Цінько Дарині Вікторівні. Переглянути проєкт.

5. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сидоренку Анатолію Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Переглянути проєкт.

6. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «Аграрна компанія «АВІАС-2000» для іншого сільськогосподарського призначення на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Токівський гранкар’єр» для видобування гранітів для виробництва щебню будівельного та каменю бутового на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

8. Про  внесення змін та доповнень до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради, та затвердження його у новій редакції. Переглянути проєкт.      Додаток 

9. Про  затвердження  сільських  програм на 2022 рік. Переглянути проєкт. 

10. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти на 2022 рік. Переглянути проєкт.

11. Про бюджет Грушівської сільської  територіальної громади на 2022рік (код бюджету 04507000000). Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток4.

12. Про  затвердження структури та контингентів установ Грушівської сільської ради на 2022 рік. Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2. 

13. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад. Переглянути проєкт.

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Радченко Катерині Олександрівні та Данюку Олександру Михайловичу. Переглянути проєкт. 

15. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Векличу Сергію Ігоровичу. Переглянути проєкт. 

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кулик Тетяні Іванівні. Переглянути проєкт. 

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Купченку Олександру Сергійовичу. Переглянути проєкт. 

18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу. Переглянути проєкт. 

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Радченку Ігорю Вадимовичу. Переглянути проєкт. 

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Олега Литвина, 8, в селі Грушівка. Переглянути проєкт. 

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.. Переглянути проєкт. 

22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Токівський гранкар’єр» для видобування гранітів для виробництва щебню будівельного та каменю бутового на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт. 

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність гр. Гончарову Володимиру Анатолійовичу. Переглянути проєкт. 

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність гр. Полуді Оксані Олександрівні. Переглянути проєкт.