1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 17 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVII СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 3,00 га в натурі на місцевості ТОВ «БЕЮТАГА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 5,00 га в натурі на місцевості ТОВ «БЕЮТАГА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Переглянути проєкт. 

3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

4. Про внесення змін до договору оренди від 11 квітня 2006 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні ФОП Доля Олексія Анатолійовича. Переглянути проєкт.

5. Про внесення змін до договору оренди від 15 березня 2008 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні ТОВ «Камінь України». Переглянути проєкт.

6. Про надання дозволу на консалтингові послуги у сфері землеустрою: збір вихідних даних щодо визначення складу та переліку земель Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

7. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку, місцевих податків і зборів на 2023 рік. Переглянути проєкт.  Додаток 1. Додаток 2.  Додаток 3. Додаток 4.  Додаток 5. Додаток 6. Додаток 7. Додаток 8.  Додаток 9. Додаток 10. Додаток 11. Додаток 12.