1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 9 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ІХ СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Петухову Юрію Олександровичу. Переглянути проєкт.
 2. Про затвердження проєктів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Теплякову Ігорю Анатолійовичу та Тепляковій Ользі Миколаївні. Переглянути проєкт.

 3. Про позбавлення премії сільського голови. Переглянути проєкт.

 4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Грушівської сільської ради. Переглянути проєкт.

 5. Про зняття коштів з фонду оплати праці апарату виконавчого комітету Грушівської сільської ради. Переглянути проєкт.

 6. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Грушівської сільської ради та затвердження складу постійної діючої комісії з обстеження безхазяйного майна, відумерлої спадщини. Переглянути проєкт.

 7. Про тимчасове призупинення прийняття рішень Грушівської сільської ради щодо надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ. Переглянути проєкт.

 8. Про затвердження проєктів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства громадянам членам фермерського господарства «Віта». Переглянути проєкт.

 9. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) для передачі її у власність громадянину Кошелєву Анатолію Вікторовичу на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

 10. Про перерозподіл видатків загального фонду сільського бюджету громади. Переглянути проєкт. Пояснювальна записка. 

 11. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Прокопюку Богдану Степановичу. Переглянути проєкт.

 12. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Горіну Сергію Валентиновичу. Переглянути проєкт.

 13. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семашину Сергію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Переглянути проєкт.

 14. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Фірма Апельсин» для розміщення та обслуговування лабораторії для випробувань та полігону випробування вибухових матеріалів на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

 15. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства в розмірі середньої земельної частки-паю членам фермерського господарства «Васильок». Переглянути проєкт.