1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 10 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Х СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

1.  Про внесення змін до рішення сільської ради  від 22 грудня 2020 року № 32 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021  рік». Переглянути проєкт.

2. Про  внесення змін до  штатного розпису виконавчого комітету Грушівської сільської ради на 2021 рік. Переглянути проєкт. 

3. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період. Переглянути проєкт.

4. Про перерозподіл видатків загального, та спеціального  фонду  сільського бюджету громади. Переглянути проєкт.

5. Про  виконання бюджету сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2.

6. Про  внесення змін до  штатного розпису виконавчого комітету Грушівської сільської  ради на 2021 рік. Переглянути проєкт.

7. Про внесення змін до рішення № 117/VIII-VIII від 23.06.2021 року «Про затвердження   програми соціальної політики   Грушівської сільської ради на 2021 рік. Переглянути проєкт.  Заходи до програми. 

8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовка Леоніда Анатолійовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Переглянути проєкт.

9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Заході Олександру Миколайовичу. Переглянути проєкт.

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Касумову Владиславу Олеговичу. Переглянути проєкт.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Козленку Миколі Петровичу. Переглянути проєкт.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марокко Олександру Олександровичу. Переглянути проєкт.

13. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність Репілевській Лідії Іванівні для ведення особистого селянського господарства. Переглянути проєкт.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Приходьку Юрію Прокоповичу. Переглянути проєкт.

15. Про  зміну назви відділу освіти виконавчого комітету Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області та затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

16. Про  зміну назви Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області та затвердження Статуту в новій редакції комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області». Переглянути проєкт.

17. Про  зміну назви Токівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області та затвердження Статуту в новій редакції комунального закладу «Токівський ліцей Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області». Переглянути проєкт.

18. Про  зміну назви Червонотоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області та затвердження Статуту в новій редакції  комунального закладу «Червонотоківська гімназія Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області». Переглянути проєкт.

19. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Векличу Сергію Ігоровичу. Переглянути проєкт.

20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Квасницькому Олександру Алімовичу. Переглянути проєкт.

21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу. Переглянути проєкт.

22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Кучерявому Дмитру Степановичу, Кучерявій Інні Юріївні та Хлистуну Олександру Юрійовичу. Переглянути проєкт.

23. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянам Гапону Миколі Анатолійовичу, Гапон Наталі Володимирівні та Мироненко Тетяні Анатоліївні. Переглянути проєкт.

24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гапон Наталі Володимирівні. Переглянути проєкт.

25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам на підставі розпорядження голови Апостолівської райдержадміністрації за заявою громадян Сидоренко Л. В., Свитки А. І. та Явтушенко О. М. Переглянути проєкт.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Бобирю Леоніду Олександровичу.  Переглянути проєкт.

27. Про угоду на відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки за заявою громадянки Куйбіди Ірини Вікторівни. Переглянути проєкт.