1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 8 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 VІІI СЕСІЯ  VIІI СКЛИКАННЯ 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Веклич Сергію Ігоровичу. Переглянути проєкт.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимощук Тетяні Политівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Переглянути проєкт.
 3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Токівський гранкар’єр» для видобування гранітів для виробництва щебню будівельного та каменю бутового на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.
 4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назаренко Яні Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. Переглянути проєкт.
 5. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства. Переглянути проєкт.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Переглянути проєкт.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Переглянути проєкт.
 8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 13 листопада 2020 р. № 6/І-VІІІ «Затвердження постійних комісій». Переглянути проєкт.
 9. Про внесення змін до рішення сесій сільської ради №33/III-VIII від 28.12.2020 р.. Переглянути проєкт.
 10. Про позбавлення премії сільського голови. Переглянути проєкт.
 11. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку, місцевих податків і зборів на 2022 рік. Переглянути проєкт.  Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5. Додаток 6. Додаток 7.  Додаток 8. Додаток 9. Додаток 10. Додаток 11. Додаток 12.
 12. Про відтермінування введення в дію рішень с. Грушівка сесій сільської ради. Переглянути проєкт.
 13. Про приведення у відповідність до законодавства типів закладів загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.
 14. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Грушівської сільської ради та затвердження складу постійної діючої комісії з обстеження безхазяйного майна ,відумерлої спадщини. Переглянути проєкт. Додаток 1. Додаток 2. 
 15. Про затвердження програми соціальної політики Грушівської сільської ради на 2021 рік. Переглянути проєкт.
 16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2020 року № 32 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт.
 17. Про перерозподіл видатків загального фонду сільського бюджету громади. Переглянути проєкт.
 18. Про затвердження субвенції з місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти. Переглянути проєкт.
 19. Про внесення змін до рішення сесій сільської ради №102 від 28.04.2021 р. Переглянути проєкт.
 20. Про затвердження структури та штатного розпису установ на 2021 р. Переглянути проєкт.